«بنام خالق زیبایی ها»

آغاز رستاخیز طبیعت و رویش مجدد گل و ریحان و فرا رسیدن نوروز باستانی را در فضای عطر آگین جمهوری اسلامی با یاد رهبر کبیر انقلاب اسلامی و شهدای گلگون کفن دفاع مقدس نظام اسلامی به همه هم میهنان و همشهریان عزیز تبریک و شادباش گفته و سالی سرشار از شعف و شادمانی را برای همه شما آرزو می نمایم .
سالی که گذشت به لطف و مدد الهی و در پی همکاریهای تمامی شهروندان عزیز و حسن نظر همه مسئولین استانی نسبت به شهر شُنبه، سالی پربار و پر ثمر برای شهر ما بود سالی که طرحهای عمرانی شادابی و امید در تلالوو شکوفایی عمران و آبادانی شُنبه با همراهی و حمایت شورای محترم اسلامی شهر به منصه ظهور رسید امید داریم که بتوانیم با این پشتیبانی ها و همراهی های شما شهروندان گرامی در سال جدید طرحهای جدید و نیمه تمام را اجراء و به بهره برداری برسانیم .
فرا رسیدن بهار طبیعت كه امید است به بهار شكوفایی و عمران و توسعه همه جانبه شهر شُنبه منجر گردد، بهانه ای شد تا ضمن رجوع دوباره به شما شهروندان فهیم و قدرشناس تقدیر از حمایت ها و همكاری های مسوولانه شما، یك بار دیگر دست یاری به سویتان دراز كنیم تا دست در دست هم ، چرخ های عمران و آبادانی شهرشُنبه را به سمت دروازه های توسعه پایدار هدایت و حركت دهیم. . اهداف توسعه و پیشرفت همه جانبه این شهر را محقق سازد محیط شهری ، صیانت از فضای سبز به عنوان سرمایه نسل های آتی ، تنظیف و پاك نگه داشتن فضای شهر ، پرهیز از ایجاد مزاحمت و سد معابر عمومی ، رعایت حقوق شهروندی و ده ها وظیفه دیگر ضمن عمل به تعهدات قانونی خود در قبال شهر ، شهرداری را در ارائه خدمات مناسب و بهینه یاری نمائید.
با آرزوی سالی خوش برای تمامی شهروندان و میهمانان گرامی.


فرجاد شهردار شُنبه