استاندار بوشهر گفت: پروژه های تعریف شده در مناطق زلزله زده حداکثر طی 45 روز باید به پایان برسد و پروژه هایی که به بعضی از دستگاه های اجرایی داده شده نیز باید تا پایان تیرماه تحویل داده شود.

  سایت «خلیج فارس» به نقل از ایرنا نوشت؛ فریدون حسنوند افزود: امر انتخابات کار عمران، اجرا و سایر امور را به هیچ عنوان نه متوقف و نه کند می کند بلکه برای رضایتمندی و حضور بیشتر مردم در پای صندوق های اخذ رای باید بیشتر خدمت کرد.

وی خطاب به فرماندار دشتی و بخشدار شنبه گفت: شما به عنوان نمایندگان دولت باید با جدیت و تلاش بیشتری کارها را پیگیری کنید و اگر آقای بخشدار با این وضعیت پیش برود بعد از انتخابات اگر باشم با ایشان خداحافظی خواهم کرد.

حسنوند تصریح کرد: پروژه ورزشی چمن طبیعی وبازسازی سالن ورزشی شهر شنبه، درویشی، باغان و چمن مصنوعی سنا باید تا پایان تیر سال 92 تحویل مردم داده شود.

وی در بحث مساجد مناطق زلزله زده نیز گفت: در هر روستا و شهرشنبه برای ماه رمضان حسینیه یا مسجد برای برگزاری شب های احیا باید تحویل داده شود.

استاندار بوشهر افزود: موافقتنامه اعتبارات همه پروژه های مناطق زلزله زده شنبه با استانداری و دستگاه اجرایی بدون استثناء با ترک تشریفات انجام شده و مسوولیت قانونی آن بر عهده استاندار است.حسنوند اضافه کرد: بازسازی و احداث فضاهای آموزشی مناطق زلزله زده باید با اولویت در کمتر از چهار ماه انجام شود.

استاندار بوشهر گفت: با توجه به اختصاص 10میلیارد ریال اعتبار تا شنبه آینده به اداره کل ورزش و امور جوانان استان بوشهر سالن و زمین های ورزشی شهر شنبه و روستاهای سنا، درویشی و باغان باید تا پایان تیرآماده شوند.

وی یادآور شد: مبلغ 150 میلیارد ریال نیز برای احداث و بازسازی مساجد و مدارس مناطق زلزله زده در نظر گرفته شده است.


 :
لینک اصلی مطلب