به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، در این مراسم که چهارشنبه‌ شب در سالن آزادگان بوشهر با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی، و سایر قشرهای مختلف مردم برگزار شد، استاندار بوشهر با بیان اینکه زلزله بیستم فروردین یک امتحان و آزمایش الهی بود، تأکید کرد: مقاومت، ایستادگی، گذشت، جوانمردی، محبت و عشق به یکدیگر در این واقعه جانگداز پرده دیگری از آزمایش الهی بود.

فریدون حسنوند تصریح کرد: در این حادثه مسئولان و کارکنان دستگاه‌های مختلف سیاسی، انتظامی، نظامی، امنیتی، فرهنگی، بسیج و سایر قشرهای مختلف مردم شتافتند تا آوار غم را از سینه مردم بردارند، مردمی که درد بر سینه آنها سنگینی می‌کرد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه زوج‌های جوان از مدتها قبل خواهان برپایی مراسم ازدواج خود بودند، اذعان داشت: در پی حادثه زلزله، امشب فرصتی فراهم شد با حضور مسئولان در کنار شما مزدوجین این جشن را برپا کنیم.

حسنوند با بیان اینکه مناطق زلزله‌زده را بهتر از گذشته خواهیم ساخت، افزود: سازندگی و توسعه در شنبه و طسوج در اولویت برنامه ماست و مطمئناً بهتر از گذشته این مناطق ساخته خواهد شد.

وی اضافه کرد: همانگونه که در حادثه زلزله نشان داده شد می‌گوییم همه در سختی‌ها کنار هم خواهیم بود و دردها و آلام را کاهش خواهیم داد.

استاندار بوشهر با تبریک زندگی جدید به مزدوجین ابراز داشت: به هرکدام از مزدوجین ضمن پرداخت هدیه نقدی، یک کالا هم در اختیار آنان قرار خواهد گرفت که از تلاش همه مسئولان که در این امر مهم مشارکت داشته‌اند، قدردانی می‌کنم.

در این مراسم پس از اجرای چند برنامه هنری و پذیرایی از مزدوجین، آنان برای شروع زندگی خود به مناطق شنبه و طسوج رهسپار شدند.


لینک مطلب:

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920405001502

............................................................................................................................................................................


پ ن:

کسی هست که از مسئولین خصوصا استاندار قدر قدرت بوشهر بپرسه از این آمار چند زوج شنبه ای بوده اند؟؟؟؟

کسی هست بپرسد حالا که کمتر یک پنجم این آمار اهالی شهر زلزله و مصیبت دیده شنبه بوده اند چرا در طول مراسم مدام این تعداد زوج را بنام مناطق زلزله شنبه  قلمداد کرده اید؟؟؟

کسی هست جوابگو باشد مرکز اصل زلزله کدام شهر بوده است؟ و کدام شهر بیشترین آمار کشته را داشته است که اینک ....؟؟؟

واااای بر ما...

وااااااای ...