به گزارش «شنبه دات کام» چند روزیست در سایتهای مختلف خبری هجمه ی انتقادی زیاد و البته آگاهانه ای (شاید به منظور دفاع از عملکرد ضعیف خود) توسط مدیریت کتابخانه های استان بوشهر -که مخالفت شهردار را دلیل اصلی عدم تحقق وعده شان اعلام کرده اند - به راه افتاده است. بدین منظور جهت صحت و سقم این مدعا سعی کردیم با شهردار شنبه این بحث را باز کنیم.

شهردار شنبه در پاسخ این ادعا بیان داشتند: همانگونه که مستحضرید پس از حادثه هولناک و سهمگین زلزله ؛ با توجه به حجم بالای تخریب منازل و معابر شهری مقرر گردید طرح توسعه میادین و خیابان های شهر را در اولویت نخست کار شهرداری قرار دهیم که تا کنون خیلی از اهالی شهر با این طرح - علیرغم متضرر شدن میزان قابل توجهی از فضای موجود منازل مسکونی و تجاریشان - موافق طرح بوده و مار را مورد تشویق و حمایت قرار داده اند.

زبردستیان افزود: به منظور همکاری با مردم و ادارات موجود در شهر پروانه های ساختمانی بصورت رایگان صادر شده تا شهر در کمترین زمان ممکن روی پای خود بایستد. اما تاکید میکنم که حضور مالکین جهت صدور پروانه های ساختمانی نیاز اولیه این امر بوده است که متاسفانه هیچ نماینده رسمی یا غیر رسمی ای از نهاد کتابخانه های استان جهت صدور پروانه ساختمانی و مشخص شدن محدوده طرح توسعه شهری به این نهاد تا کنون مراجعه ننموده است.

...
جهت رویت ادامه مظلب اینجا کلیک کنید.