در مراسمی به همت حوزه هنری، با حضور امام جمعه بوشهر، هنرمندان قرآنی استان بوشهر تجلیل شدند.

امام جمعه بوشهر ظهر دیروز در این مراسم گفت: با برنامه‌ریزی صحیح و مشخص کردن چشم انداز در رشته‌های مختلف هنری می‌شود به جاهای خوبی رسید و در این بین هنرمند نیز سود خواهد برد و جایگاه خود را پیدا خواهد کرد.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری تصریح کرد: در استانی که آفتاب و زمین و دریایش هنر است و زنان و مردانش هنرمند، هنرمندان در نامه‌ای به شورای فرهنگی استان مشکلات خود را مطرح کنند تا پیگیری کنیم.

سید محمد حسین سیدزاده رئیس حوزه هنری بوشهر نیز با تبریک ولادت با سعادت حضرت امام حسن مجتبی (ع)  اظهار داشت: استان بوشهر در زمینه‌های مختلف هنری دارای پتانسیل‌های بالایی است و حتی در برخی رشته‌ها نه تنها در سطح ملی بلکه در سطح بین‌الملل از جایگاه بالا و خوبی برخوردار است.

وی بیان کرد: متاسفانه در این خصوص امکانات و بودجه مناسبی وجود ندارد و هنرمندان از این موضوع رنج می‌برند اگر در این موارد کمبودها را جبران و بستر را برای فعالعت‌ها آماده کنیم، مطمئنا فراتر از این گام خواهیم برداشت.

در ادامه جلسه تعدادی از شاعران مطرح استان در وصف حضرت امام حسن مجتبی (ع) اشعاری را سرودند و سپس محمد لطفی از هنرمندان رشته هنرهای نمایشی به نمایندگی از هنرمندان مشکلات هنرمندان را مطرح و از عدم حضور مسئولان فرهنگی ابراز گله مندی کرد.

همچنین در این مراسم از هنرمندان قرآنی استان تجلیل به عمل آمد که از این تعداد از خانواده غلامرضا ابراهیمی نیز بخاطر فعالیت های مستمر قرآنیشان قدردانی شد  .