همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، مدرسه شش کلاسه شهر زلزله‌زده شنبه با حضور معاون امور عمرانی استانداربوشهر افتتاح شد.به گزارش «خلیج فارس» به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر؛ در مراسمی با حضور رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور، مشاور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره)و معاون امور عمرانی استاندار بوشهر ظهر دوشنبه مدرسه شش کلاسه شنبه که بر اثر زلزله فروردین امسال تخریب شده بود بازسازی و افتتاح شد.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در آیین افتتاح این مدرسه ، با تبریک سال تحصیلی جدید، دانش آموزان را سرمایه‌های مهم انقلاب و کشور دانست و گفت: مهیا ساختن زمینه فراگیری علم و دانش و رشد دانش آموزان  از مهم‌ترین وظایف مسئولان است  چراکه ارزش افزوده این سرمایه‌گذاری  بسیار بالا و با ارزش است.

مرتضی رئیسی با بیان اینکه ساخت مدرسه شهید رجبی شنبه در کمتر از 5 ماه به همت مدیر و کارشناسان نوسازی مدارس استان بوشهر صورت گرفته است افزود: پس از وقوع زلزله در منطقه شنبه دشتی ، و تخریب برخی از ابنیه فنی از جمله مدارس، کارشناسان نوسازی مدارس تدارکات لازم برای بازسازی واحدهای آموزشی بکار گرفتند که امروز شاهد افتتاح یکی از آین واحدها هستیم.

.

.

.

 

شنبه دات کام : عوامفریبی تا کی و چرا؟؟

دبستان شهید رجبی شهر شنبه بعلت فرسودگی بیش از حد ، در ابتدای سال 91 شروع به بازسازی شده بود ، در حالیکه حادثه زلزله در تاریخ بیستم فروردین نود و دو اتفاق افتاده است. پس اعلام اینکه دبستان شهید رجبی در مدت زمان 5 ماهه ساخته شده باشد بسیار ناصحیح بوده و چیزی جز عوامفریبی نیست.

 

لینک خبر در پروتال استانداری بوشهر : http://ostb.ir/?part=news&inc=news&id=4455

 


جهت رویت ادامه مطلب اینجا کلیک کنید.