ظهر امروز جشنواره تئاتر کارگاهی خورموج پس از دو روز با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

جشنواره تئاتر کارگاهی خورموج که با اجرای هفت نمایش در پلاتوی فرهنگسرای شهید شهریاری خورموج و توسط انجمن هنرهای نمایشی این شهر و با همکاری شهرداری خورموج به مدت دو روز برگزار شد پس از قرائت بیانیه هیئت داوران با لوح تقدیر و هدایای نقدی به برگزیدگان، پایان یافت.

در بخش بروشور سید علی علیپور برای نمایش «رحمت»، در بخش موسیقی محمدامین قائدی برای نمایش «من شایدم تو»، در بخش نویسندگی حسین آل بویه برای نمایش« روزگار تلخ» و مسلم مقنی برای نمایش« من شایدم تو» حائز رتبه برتر شدند.

در بخش طراحی صحنه علیرضا گنجی ماهر برای نمایش «سیگار و شکلات» جایزه برتر را از آن خود کرد و جایزه بازیگری سوم زن به مینا حیدری برای نمایش «تو با همه فرق داری»، بازیگری دوم زن به محدثه صحراگرد* برای نمایش «تاریک است» و جایزه بازیگری اول زن به زهرا کشاورز برای نمایش «تاریک است» رسید.

جایزه بازیگری سوم مرد مشترکا به محمد صادقی برای نمایش «روزگار تلخ» و محمدامین قائدی برای نمایش «من شایدم تو»، جایزه دوم بازیگر مرد به علیرضا گنجی ماهر برای نمایش «من شایدم تو» و بازیگری اول مرد به ابوذر یزدان پناهی برای نمایش «رحمت» رسید.

در بخش کارگردانی محدثه صحراگرد برای نمایش «تاریک است» رتبه سوم، مسلم مقنی برای نمایش«شایدم تو» رتبه دوم و ابوذر یزدان پناهی برای نمایش «رحمت» جایزه برتر را کسب کرد.

شایان ذکر است داوری جشنواره را فرید میرشکار، اردشیر محمودی‌فرد و ابراهیم شاکری‌مطلق به عهده داشتند.
پ.ن : محدثه صحراگرد دختر جانباز شُنبه ای غلامعباس صحراگرد می باشد.